To nejlepší z Bangkoku + SPANÍ NA ŘECE KWAI + KOUPÁNÍ NA OSTROVĚ PHUKET (letecky

cena od 44 990 Kč termín: 07.02.2019 délka: 11 dní (zájezd č. 508011)

11 - denní zájezd

Exotická vůně dálek… Hmm… Objevte s námi Thajsko – zemi, kde se panenská příroda snoubí s okouzlujícími chrámy a nádhernými plážemi. Bangkok vám jednoduše nedá spát, thajskou masáž si dopřát musíte, spaní v plovoucím hotelu jen tak někde nezažijete a slunění na ostrově Phuket není nikdy dost. Koktejl pro pravé cestovatele – inspirujte se a prožijte Thajsko jako nikdy předtím!

Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Časy příletu a odletu jsou určeny aktuálním letovým řádem. Ubytování je vždy možné po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla.


V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.


Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Vstupné: Tyto vstupenky do vybraných památek a případné fakultativní výlety si můžete před zájezdem u nás přiobjednat. S možností prohlídky je počítáno v programu zájezdu. Klienti, kteří se prohlídky nezúčastní, mohou tento čas využít např. vlastním volným programem:

Fakultativní výlet na ostrovy Phi Phi

Dospělý 2 880 Kč

Cestovní pojištění: EASY (48 Kč / den / osoba)
UNIVERSAL + STORNO (108 Kč / den / osoba)
Srovnání pojištění

Ubytování: hotel

ubytování je zajištěno v hotelech minimálně 3* kategorie

Stravování: snídaně

během dne bude možné zakoupit jídlo na některé z přestávek v místech s možností občerstvení
Bangkok: částka cca 600 THB/den
ostrov Phuket: částka cca 800 THB/den

Doprava: letecky

Tento zájezd již nenabízíme.

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Program zájezdu

1. den:Odlet z ČR v odpoledních hodinách.
2. den:Přílet do Bangkoku, transfer z letiště na hotel, ubytování. V závislosti na čase příletu pro zájemce možná fakultativní plavba lodí s večeří po hlavní thajské řece Chao Phraya. Kolem oběda dorazíme do Bangkoku, objednaným transferem se přesuneme na hotel a v případě zájmu večer vyrazíme na fakultativní plavbu lodí na řece Chao Phraya.  Ve večerních hodinách návrat na hotel v Bangkoku.
3. den:Dnes nás čeká prohlídka nejznámějších bangkokských chrámů, možnost vyzkoušení tradiční thajské masáže a nákupy na proslulých nočních pouličních trzích. Po snídani se vydáme objednaným minibusem objevovat nejznámější památky thajské metropole. Nejprve si společně prohlédneme  Velký palác , který sloužil jako oficiální rezidence thajských panovníků až do roku 1946. Poté se společně vydáme k  chrámu Wat Pho , nejstaršímu a největšímu chrámu v celém Bangkoku. Prohlédneme si zde skvostnou zlatou sochu ležícího Buddhy, dlouhou 46 metrů. Chrám Wat Pho proslul mimo jiné také  tradičními thajskými masážemi . Zájemci si zde budou moci dopřát odpočinek během masáže, při které jim speciálně vyškolení maséři protáhnou končetiny a celé tělo. V pozdních odpoledních hodinách se pak společně dopravíme na druhou stranu řeky, kde nás bude čekat návštěva posledního chrámu dnešního dne, tzv.  Wat Arun , který nese prvky buddhismu i hinduismu a proslul především nádhernou sochařskou a keramickou výzdobou. Po návštěvě chrámu odjedeme na hotel, kde si budeme moci pár hodin odpočinout, abychom se později večer vydali na návštěvu  nočních trhů Patpong/Silom Market , kde si užijeme  labyrint stánků osvětlených neony , v nichž pouliční prodavači nabízejí obrovské množství různých suvenýrů a tradičního thajského zboží. V pozdních nočních hodinách návrat na hotel s průvodcem nebo individuálně. 
4. den:Dnes náš čeká ochutnávka tradiční kuchyně v Čínské čtvrti. Později si prohlédneme další úchvatné bangkokské chrámy a paláce a večer strávíme na trzích na nábřeží a v lunaparku. V brzkých ranních hodinách vyrazíme objednaným minibusem vstříc dalšímu poznávání Bangkoku. Naší první zastávkou bude  Čínská čtvrť  s osobitou atmosférou, množstvím pouličních prodejců a stánků s občerstvením. Zde se zastavíme na ochutnávce tradiční thajské kuchyně v jednom z místních bufetů a dále se vydáme po hlavní tepně  Soi Charoen Krung  k působivému buddhistickému Chrámu zlatého Buddhy (Wat Traimit). Tento svatostánek skrývá ve svém nitru skutečný poklad – největší sochu Buddhy z ryzího zlata na světě, jednu z thajských národních památek.  V podvečerních hodinách se přesuneme k  večerním trhům na nábřeží a k lunaparku Asiatique Riverfront . Zde si budeme moci dosyta užít večerního volna, odpočinku, nákupů, ochutnávek tradičního jídla a nejrůznějších atrakcí. V pozdních večerních hodinách společný návrat na ubytování.
5. den:Dnes nás čeká výlet do národního parku Erawan Falls a spaní v plovoucích chatkách na řece Kwai. V ranních hodinách odjedeme z Bangkoku objednaným minibusem do národního parku Erawan Falls , kde se nacházejí  stejnojmenné vodopády . Národní park tvoří sedm pater a na každém z nich se nachází jeden či více vodopádů s překrásnými jezírky a tůněmi. U každého z vodopádů si můžete odpočinout či vykoupat se v průzračných jezírcích. Pozor si dejte na zdejší opice , které jsou drzé a rády turistům kradou věci z batůžků. Kromě opic se zde můžete setkat s mnoha druhy ptáků , ještěrkami a také s malými rybkami , které plavou v jezírcích. V podvečerních hodinách se vydáme do oblasti Sai Yok a ubytujeme se v tzv. plovoucím hotelu.
6. den:Celodenní výlet do města Kanchanaburi spojeného s historií 2. světové války. Uvidíme slavný most přes řeku Kwai, vojenský hřbitov i válečné muzeum. Odpoledne plavba na člunu. V brzkých ranních hodinách odjezd autobusem do provinčního města Kanchanaburi, v němž za druhé světové války Japonci za nelidských podmínek nutili válečné zajatce ke stavbě železničního mostu přes řeku Kwai a náročnému budování železnice do Myanmy. Nejprve se společně podíváme na  Vojenský hřbitov Spojenců  s jednoduchými náhrobky bezmála 7 000 převážně britských a australských zajatců. Poté nás bude čekat návštěva místního  Muzea druhé světové války , z něhož se nám mimo jiné naskytne nejlepší výhled na  most přes řeku Kwai , kterému se často přezdívá „Most smrti“. Po prohlídce muzea s řadou zajímavých exponátů se společně vypravíme ke zbytkům oblouků tohoto ocelového mostu, jehož střední část byla zničena spojeneckým bombardováním na sklonku války. Abychom se opět naladili na pozitivní vlnu, bude nás v druhé polovině dne čekat přesun do  sloního kempu.  Sloni jsou v Thajsku těmi nejdůležitějšími tvory z říše zvířat, kteří mají v místní kultuře a náboženství již po dlouhá staletí velký význam. Sám thajský král chová ve svém paláci několik vzácných bílých slonů, kteří jsou pojítkem s místní tradicí. Večer nás čeká ubytování na hotelu v Kanchanaburi.
7. den:Ráno transfer na letiště a přelet na ostrov Phuket. Odpoledne volný čas na individuální zájmy a koupání v hlavním turistickém centru Phuketu, rušném pobřežním městečku Patong s nejoblíbenější thajskou pláží Patong Beach. Ráno nás bude čekat přesun na bangkokské letiště Suvarnabhumi a odtud odlet na  největší thajský ostrov Phuket . Po příletu transfer z letiště na hotel a odpoledne společný přesun do  Patongu , hlavního turistického centra celého ostrova, které se rozkládá na jeho západním pobřeží. V druhé polovině dne si budeme moci užít všech lákadel, která Patong nabízí – mimo jiné spousty restaurací, barů, nákupních možností, masážních salónů a také úchvatnou  pláž s bílým pískem Patong Beach , která se podél Andamanského moře (součást Indického oceánu) táhne v délce 3,5 kilometrů. Ve večerních hodinách návrat na hotel s průvodcem nebo individuálně. 
8. den:Dnes se společně vydáme na objevnou cestu po nejkrásnějších plážích jižní části ostrova Phuket, na nichž si dosyta užijeme koupání, krásných výhledů a místního jídla. Na závěr dne si vychutnáme nezapomenutelný zážitek ze západu slunce na nejjižnějším cípu ostrova. Po snídani nastoupíme do minibusu a dnešní den zasvětíme prohlídce a odpočinku na jedněch z nejkrásnějších phuketských plážích. Naší první zastávkou bude druhá největší pláž celého ostrova, tři kilometry dlouhá  Karon Beach . Tato pláž je obklopena  nádhernými korálovými útesy , a představuje tak ráj pro všechny příznivce  šnorchlování . V případě příznivého počasí si zájemci budou v individuálním volnu moci zapůjčit vodní skútry, případně si vyzkoušet některý z nabízených vodních sportů. Po odpočinku na Karon Beach se minibusem vydáme opět na cestu, během které se zastavíme na jedné z  vyhlídek , z níž se nám naskytne fascinující podívaná na pobřeží a Indický oceán. Krátce se zastavíme také u  největší sochy Buddhy na Phuketu  vysoké 45 metrů. Socha z bílého mramoru představuje Buddhu sedícího v pozici lotosového květu a je umístěna na vrcholu kopce Nakkered Hills. Od sochy si užijeme panoramatický výhled na ostrov, mimo jiné na Phuket Town, pláže Kata a Karon Beach nebo zátoku Chalong Bay. Naší další zastávkou bude  pláž Rawai  na jihovýchodním pobřeží. Zde nás bude opět čekat odpočinek a koupání, případně možnost zahrát si nejrůznější společenské hry. Zájemci budou moci navštívit také zdejší unikátní  Muzeum mušlí  s ohromnými kousky vážícími až 250 kilogramů. Navečer se přesuneme na nejjižnější výběžek ostrova, k  mysu Phromthep , odkud se nám naskytne snad ta  nejkrásnější panoramatická podívaná  celého dnešního dne. Zde si počkáme na západ slunce, který se bezesporu zařadí mezi naše nejsilnější zážitky z celého Thajska. Ve večerních hodinách společný návrat na hotel. 
9. den:Dnes zájemce čeká celodenní fakultativní výlet lodí na souostroví Phi Phi, kterému se přezdívá „Perla Andamanského moře“ a které se na celém světě proslavilo díky filmu Pláž s Leonardem DiCapriem v hlavní roli. Po snídani se zájemci vydají spolu s průvodcem autobusem a pak lodí na  souostroví šesti ostrůvků nazývané Phi Phi . Tyto ostrůvky byly původně obývány muslimskými rybáři, později zde začaly vyrůstat kokosové plantáže. V roce 2000 souostroví zaznamenalo obrovský příval turistů díky úspěchu filmu Pláž, o čtyři roky později byly ostrovy značně poničeny vlnou tsunami. Dnes se opět skví ve své panenské nádheře a lákají mnoho návštěvníků na  tyrkysové moře, pláže se zářivě bílým pískem, scenérii vápencových skalisek  a také na bohatý podmořský život a barevné korálové útesy. Na své si zde tedy přijdou mimo jiné příznivci  potápění a šnorchlování . Nádhernou přírodu si užijeme především během individuálního volna na ostrově Phi Phi Leh s  okouzlující zátokou Maya Bay, v níž se slavný holywoodský film natáčel . V pozdních odpoledních hodinách odjezd autobusem zpět na ubytování na ostrově Phuket. 
10. den:Dopoledne koupání a relax na pláži, večer přesun na letiště a odlet zpět do ČR. Dnešní den nás čeká  volný den , které můžeme využít k relaxaci na překrásných plážích či k  nákupům suvenýrů . Ve večerních hodinách nás čeká přesun na letiště v Phuketu a odlet přes Dubaj zpět do ČR. 
11. den:V dopoledních hodinách návrat zpět do ČR.


Podobné zájezdy v této destinaci

44 280 Kč
Základní cena od 44 280 Kč

Mai Holiday by Mai Khao Lak

Thajsko, Khao Lak
Poloha: klidné prostředí, obklopené zelení, cca 15 minut jízdy do centra Khao Laku, cca 1 hod a 30 minut na letiště v Phuketu, 2 hod. jízdy do centra Phuketu. Vybavení: recepce, restaurace, bar u bazénu, 1x bazén, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži, SPA centrum, fitness centrum, zdarma shuttle…
termín: 13.12.2018 délka: 8 dní
39 990 Kč
Základní cena od 39 990 Kč

To nejlepší z Bangkoku + KANCHANABURI + KOUPÁNÍ NA OSTROVĚ PHUKET (letecky z Pra

FirstMinute
Thajsko
Když se řekne Thajsko: okouzlující chrámy, skvostné pláže, tyrkysové moře… Představy nestačí – to se musí zažít! Vyrazte se zkušeným průvodcem do země, která vás pohltí svou rozmanitostí. Poznáte lesk a bídu Bangkoku i panenskou přírodu v Kanchanaburi. Poznáte místní zvyky, ochutnáte vynikající kuchyni…
termín: 01.03.2019 délka: 11 dní
54 990 Kč
Základní cena od 54 990 Kč

Severní i jižní Thajsko - velký okruh

FirstMinute
Thajsko, Phi Phi Islands
Vydejte se s námi do pohádkové země – exotického Thajska. Náš zájezd zahrnuje jak překrásné kulturní památky připomínající bohatou historii (Khmérské období – Lop Buri, období Sukhotai – památky v Sukhothai, období Ayutthaya – chrámy v Ayutthayi a pozdější Lanna, Rattnakosin - nádherné chrámy v Bangkoku)…
termín: 03.11.2019 délka: 13 dní

Nabízí

Radynacestu, s.r.o.

Radynacestu, s.r.o.

Nádražní 982/104
70200 Ostrava - Moravská Ostrava
telefon: 608411165

Zájezd již není v nabídce

Další nabídka v této destinaci

Aktuální počasí

Chiang Mai 29 °C
Chon Buri 32 °C
Don Muang 31 °C
Hua Hin 30 °C
Khon Kaen 31 °C
Phuket 33 °C
Rayong 31 °C
Trang 33 °C
Udon Thani 31 °C

Základní informace

Thajsko

Thajsko
Hlavní město: Bangkok
Počet obyvatel: 60 070 400
Měna: THB
Rozloha: 513,998 km2

Místopisy

  • Severní Thajsko

    Turistická oblast Severní Thajsko sousedí s Barmou a Laosem a také s thajskými oblastmi Centrální pláně a Isaan. V Severním Thajsku se nachází např. město Chiang Mai, známé…

  • Centrální pláně

    Oblast Centrální pláně, nebo také Centrální Thajsko, se nachází ve střední části Thajska. Jedná se o nekonečné pláně, které vévodí obří městské aglomeraci Bangkok.

zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://thajsko.vasezajezdy.cz/zajezdy/to-nejlepsi-z-bangkoku-spani-na-rece-kwai-508011/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://thajsko.vasezajezdy.cz