To nejlepší z Bangkoku + SPANÍ NA ŘECE KWAI + KOUPÁNÍ NA OSTROVĚ PHUKET (letecky

cena od 47 990 Kč termín: 30.11.2019 délka: 11 dní (zájezd č. 508010)

11 - denní zájezd

Exotická vůně dálek… Hmm… Objevte s námi Thajsko – zemi, kde se panenská příroda snoubí s okouzlujícími chrámy a nádhernými plážemi. Bangkok vám jednoduše nedá spát, thajskou masáž si dopřát musíte, spaní v plovoucím hotelu jen tak někde nezažijete a slunění na ostrově Phuket není nikdy dost. Koktejl pro pravé cestovatele – inspirujte se a prožijte Thajsko jako nikdy předtím!

Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Časy příletu a odletu jsou určeny aktuálním letovým řádem. Ubytování je vždy možné po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla.


V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.


Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Vstupné: Tyto vstupenky do vybraných památek a případné fakultativní výlety si můžete před zájezdem u nás přiobjednat. S možností prohlídky je počítáno v programu zájezdu. Klienti, kteří se prohlídky nezúčastní, mohou tento čas využít např. vlastním volným programem:

Fakultativní výlet na ostrovy Phi Phi

Dospělý 2 930 Kč

Cestovní pojištění: EASY (48 Kč / den / osoba)
UNIVERSAL + STORNO (108 Kč / den / osoba)
Srovnání pojištění

Ubytování: hotel

ubytování je zajištěno v hotelech minimálně 3* kategorie

Stravování: snídaně

během dne bude možné zakoupit jídlo na některé z přestávek v místech s možností občerstvení
Bangkok: částka cca 600 THB/den
ostrov Phuket: částka cca 800 THB/den

Doprava: letecky

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Program zájezdu

1. den:Odlet z ČR v odpoledních hodinách.
2. den:Přílet do Bangkoku, transfer z letiště na hotel, ubytování. V závislosti na čase příletu pro zájemce možná fakultativní plavba lodí s večeří po hlavní thajské řece Chao Phraya. Kolem oběda dorazíme do Bangkoku, objednaným transferem se přesuneme na hotel a v případě zájmu večer vyrazíme na fakultativní plavbu lodí na řece Chao Phraya.  Ve večerních hodinách návrat na hotel v Bangkoku.
3. den:Dnes nás čeká prohlídka nejznámějších bangkokských chrámů, možnost vyzkoušení tradiční thajské masáže a nákupy na proslulých nočních pouličních trzích. Po snídani se vydáme objednaným minibusem objevovat nejznámější památky thajské metropole. Nejprve si společně prohlédneme  Velký palác , který sloužil jako oficiální rezidence thajských panovníků až do roku 1946. Poté se společně vydáme k  chrámu Wat Pho, nejstaršímu a největšímu chrámu v celém Bangkoku. Prohlédneme si zde skvostnou zlatou sochu ležícího Buddhy, dlouhou 46 metrů. Chrám Wat Pho proslul mimo jiné také  tradičními thajskými masážemi . Zájemci si zde budou moci dopřát odpočinek během masáže, při které jim speciálně vyškolení maséři protáhnou končetiny a celé tělo. V pozdních odpoledních hodinách se pak společně dopravíme na druhou stranu řeky, kde nás bude čekat návštěva posledního chrámu dnešního dne, tzv.  Wat Arun , který nese prvky buddhismu i hinduismu a proslul především nádhernou sochařskou a keramickou výzdobou. Po návštěvě chrámu odjedeme na hotel, kde si budeme moci pár hodin odpočinout, abychom se později večer vydali na návštěvu  nočních trhů Patpong/Silom Market , kde si užijeme  labyrint stánků osvětlených neony , v nichž pouliční prodavači nabízejí obrovské množství různých suvenýrů a tradičního thajského zboží. V pozdních nočních hodinách návrat na hotel s průvodcem nebo individuálně. 
4. den:Dnes náš čeká ochutnávka tradiční kuchyně v Čínské čtvrti. Později si prohlédneme další úchvatné bangkokské chrámy a paláce a večer strávíme na trzích na nábřeží a v lunaparku. V ranních hodinách vyrazíme objednaným minibusem vstříc dalšímu poznávání Bangkoku. Naší první zastávkou bude  Čínská čtvrť  s osobitou atmosférou, množstvím pouličních prodejců a stánků s občerstvením. Zde se zastavíme na ochutnávce tradiční thajské kuchyně v jednom z místních bufetů a dále se vydáme po hlavní tepně  Soi Charoen Krung  k působivému buddhistickému Chrámu zlatého Buddhy (Wat Traimit). Tento svatostánek skrývá ve svém nitru skutečný poklad – největší sochu Buddhy z ryzího zlata na světě, jednu z thajských národních památek.  V podvečerních hodinách se přesuneme k  večerním trhům na nábřeží a k lunaparku Asiatique Riverfront . Zde si budeme moci dosyta užít večerního volna, odpočinku, nákupů, ochutnávek tradičního jídla a nejrůznějších atrakcí. V pozdních večerních hodinách společný návrat na ubytování.
5. den:Dnes si užijeme dobrodružství na železničním a plovoucím trhu a poté se přesuneme do Kanchanaburi, kde se nalodíme a pojedeme společně na ubytování v plovoucích chatkách na řece Kwai. V ranních hodinách odjedeme z Bangkoku objednaným minibusem a cestou si uděláme zastávku na železničním trhu Mae Klong . Staneme se svědky neuvěřitelné podívané, kdy bude napříč trhem projíždět vlak. Poté nás čeká cesta na nedaleký plovoucí trh Damnoen Saduak , kde se nalodíme na malé loďky a celým trhem budeme proplouvat. Poté nás čeká návštěva provinčního města Kanchanaburi , v němž za druhé světové války Japonci za nelidských podmínek nutili válečné zajatce ke stavbě železničního mostu přes řeku Kwai a náročnému budování železnice do Myanmy. Nejprve se společně podíváme na Vojenský hřbitov Spojenců s jednoduchými náhrobky bezmála 7 000 převážně britských a australských zajatců. Zájemci se mohou podívat také do Muzea druhé světové války.  Po prohlídce muzea s řadou zajímavých exponátů se společně vypravíme ke zbytkům oblouků ocelového mostu přes řeku Kwai , jehož střední část byla zničena spojeneckým bombardováním na sklonku války. V odpoledních hodinách se vydáme do oblasti Sai Yok a ubytujeme se v tzv. plovoucím hotelu. Jakmile se ubytujeme a chvilku si odpočineme, vydáme se na plavbu na voru a doplujeme až k nedalekému vodopádu, kde si budeme moct užít koupání. Poté se vrátíme zpět na hotel, kde nás bude čekat večeře. Nocleh v plovoucím hotelu.
6. den:Ráno sloní kemp a jízda po "železnici smrti". Poté transfer na letiště a přelet na ostrov Phuket.  Po snídani se vydáme do nedalekého  sloního kempu , kde budeme moct slony nakrmit. Sloni jsou v Thajsku těmi nejdůležitějšími tvory z říše zvířat, kteří mají v místní kultuře a náboženství již po dlouhá staletí velký význam. Sám thajský král chová ve svém paláci několik vzácných bílých slonů, kteří jsou pojítkem s místní tradicí. Po setkání se slony nás čeká jízda vlakem po "železnici smrti" - projedeme si nejznámější úsek této železnice a uvidíme železnici v jejím původním stavu tak, jak ji během druhé světové války vystavěli zajatci z nedaleké Barmy.  Po obědě nás bude čekat přesun na bangkokské letiště Suvarnabhumi a odtud odlet na  největší thajský ostrov Phuket . Po příletu transfer z letiště na hotel, kde se ubytujeme. Ubytování na Phuketu.
7. den:Dnes se společně vydáme na objevnou cestu po nejkrásnějších plážích jižní části ostrova Phuket, na nichž si dosyta užijeme koupání, krásných výhledů a místního jídla. Na závěr dne si vychutnáme nezapomenutelný zážitek ze západu slunce na nejjižnějším cípu ostrova. Po snídani nastoupíme do minibusu a dnešní den zasvětíme prohlídce a odpočinku na jedněch z nejkrásnějších phuketských plážích. Naší první zastávkou bude druhá největší pláž celého ostrova, tři kilometry dlouhá  Karon Beach . Tato pláž je obklopena  nádhernými korálovými útesy , a představuje tak ráj pro všechny příznivce  šnorchlování . V případě příznivého počasí si zájemci budou v individuálním volnu moci zapůjčit vodní skútry, případně si vyzkoušet některý z nabízených vodních sportů. Po odpočinku na Karon Beach se minibusem vydáme opět na cestu, během které se zastavíme na jedné z  vyhlídek , z níž se nám naskytne fascinující podívaná na pobřeží a Indický oceán. Krátce se zastavíme také u  největší sochy Buddhy na Phuketu  vysoké 45 metrů. Socha z bílého mramoru představuje Buddhu sedícího v pozici lotosového květu a je umístěna na vrcholu kopce Nakkered Hills. Od sochy si užijeme panoramatický výhled na ostrov, mimo jiné na Phuket Town, pláže Kata a Karon Beach nebo zátoku Chalong Bay. Naší další zastávkou bude  pláž Rawai  na jihovýchodním pobřeží, kde si vychutnáme oběd v některé z místních restaurací. Zájemci budou moci navštívit také zdejší unikátní  Muzeum mušlí  s ohromnými kousky vážícími až 250 kilogramů. Navečer se přesuneme na nejjižnější výběžek ostrova, k  mysu Phromthep , odkud se nám naskytne snad ta  nejkrásnější panoramatická podívaná  celého dnešního dne. Zde si počkáme na západ slunce, který se bezesporu zařadí mezi naše nejsilnější zážitky z celého Thajska. Ve večerních hodinách společný návrat na hotel. 
8. den:Volný den, který můžeme využít k odpočinku na pláži anebo k výletu do Phuket Town.  Dnes si budeme moci užít všech lákadel, která Phuket nabízí – mimo jiné spousty restaurací, barů, nákupních možností, masážních salónů a také úchvatnou  pláž s bílým pískem Patong Beach , která se podél Andamanského moře (součást Indického oceánu) táhne v délce 3,5 kilometrů.  Nebo se můžeme vydat do Phuket Town a projít se ulicemi tohoto města, případně navštívit některý z místních chrámů nebo tržiště. Ubytování v hotelu na Phuketu.
9. den:Dnes zájemce čeká celodenní fakultativní výlet lodí na souostroví Phi Phi, kterému se přezdívá „Perla Andamanského moře“ a které se na celém světě proslavilo díky filmu Pláž s Leonardem DiCapriem v hlavní roli. Po snídani se zájemci vydají spolu s průvodcem autobusem a pak lodí na  souostroví šesti ostrůvků nazývané Phi Phi . Tyto ostrůvky byly původně obývány muslimskými rybáři, později zde začaly vyrůstat kokosové plantáže. V roce 2000 souostroví zaznamenalo obrovský příval turistů díky úspěchu filmu Pláž, o čtyři roky později byly ostrovy značně poničeny vlnou tsunami. Dnes se opět skví ve své panenské nádheře a lákají mnoho návštěvníků na  tyrkysové moře, pláže se zářivě bílým pískem, scenérii vápencových skalisek  a také na bohatý podmořský život a barevné korálové útesy. Na své si zde tedy přijdou mimo jiné příznivci  potápění a šnorchlování . Nádhernou přírodu budeme moci obdivovat během plavby okolo ostrova Phi Phi Leh s  okouzlující zátokou Maya Bay, v níž se slavný holywoodský film natáčel . V pozdních odpoledních hodinách odjezd autobusem zpět na ubytování na ostrově Phuket. 
10. den:Dopoledne koupání a relax na pláži, večer přesun na letiště a odlet zpět do ČR. Dnešní den nás čeká  volný den , které můžeme využít k relaxaci na překrásných plážích či k  nákupům suvenýrů . Ve večerních hodinách nás čeká přesun na letiště v Phuketu a odlet zpět do ČR. 
11. den:V dopoledních hodinách návrat zpět do ČR.


Podobné zájezdy v této destinaci

31 990 Kč
Základní cena od 31 990 Kč

ROYAL COTTAGE RESIDENCE

Thajsko, Koh Samui
Residence s českým managementem! Pro klienty, kteří čekají skutečné Thajsko v příjemném a klidném prostředí tropické džungle v těsné blízkosti pláže! V naší rezidenci máme k dispozici celkem 14 krásných apartmánů. Již z toho je patrné, že se nejedná o továrnu na turisty, ale o dobře promyšlenou vilu,…
termín: 25.03.2019 délka: 10 dní
54 990 Kč
Základní cena od 54 990 Kč

Sand Sea Resort, Krabi

Thajsko, Bangkok
Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok příjemný a osvědčený hotel leží v centru Bangkoku ve čtvrti Pratu Nam v pěší dostupnosti (cca 50 m) metra – zastávka Makkasan. Hotel nabízí 660 pokojů. V základní nabídce jsou pokoje superior., Vybavení restaurace (nonstop) s thajskou i mezinárodní kuchyní, pekárna…
termín: 23.03.2019 délka: 15 dní
77 990 Kč
Základní cena od 77 990 Kč

Phi Phi Island Village, Phi Phi

Thajsko, Bangkok
Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok příjemný a osvědčený hotel leží v centru Bangkoku ve čtvrti Pratu Nam v pěší dostupnosti (cca 50 m) metra – zastávka Makkasan. Hotel nabízí 660 pokojů. V základní nabídce jsou pokoje superior., Vybavení restaurace (nonstop) s thajskou i mezinárodní kuchyní, pekárna…
termín: 23.03.2019 délka: 15 dní

Nabízí

Radynacestu, s.r.o.

Radynacestu, s.r.o.

Nádražní 982/104
70200 Ostrava - Moravská Ostrava
telefon: 608411165

Poptat tento zájezd

Další nabídka v této destinaci

Aktuální počasí

Chiang Mai 29 °C
Chon Buri 32 °C
Don Muang 31 °C
Hua Hin 30 °C
Khon Kaen 31 °C
Phuket 33 °C
Rayong 31 °C
Trang 33 °C
Udon Thani 31 °C

Základní informace

Thajsko

Thajsko
Hlavní město: Bangkok
Počet obyvatel: 60 070 400
Měna: THB
Rozloha: 513,998 km2

Místopisy

  • Severní Thajsko

    Turistická oblast Severní Thajsko sousedí s Barmou a Laosem a také s thajskými oblastmi Centrální pláně a Isaan. V Severním Thajsku se nachází např. město Chiang Mai, známé…

  • Centrální pláně

    Oblast Centrální pláně, nebo také Centrální Thajsko, se nachází ve střední části Thajska. Jedná se o nekonečné pláně, které vévodí obří městské aglomeraci Bangkok.

zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://thajsko.vasezajezdy.cz/zajezdy/to-nejlepsi-z-bangkoku-spani-na-rece-kwai-508010/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://thajsko.vasezajezdy.cz