Thajsko - Pohoda na Ko Changu a chrámový komplex Ayutthaya

cena od 45 990 Kč termín: 13.07.2019 délka: 12 dní (zájezd č. 483092)

12 - denní zájezd

Poleťte s námi objevit dosud neprobádané ostrovy východního Thajska. Nejprve však navštívíme životem pulzující hlavní město Bangkok s jeho překrásnými buddhistickými památkami. Odtud se vydáme na výlet do bývalého centra velké Siamské říše, starobylého města Ayutthaya, které je poseté více než 400 buddhistickými kláštery a chrámy. Po přeletu do východního Thajska se lodí přesuneme na nedaleký ostrov Ko Chang. Tento turisty pomalu objevovaný ostrov láká nejen svými broskvově zbarvenými plážemi, malebnými zátokami a dech beroucími západy slunce. Těšit se můžete také na korálové útesy s bohatým podmořským životem a jednu z nejlépe zachovaných džunglí v celé jihovýchodní Asii s nádhernými vodopády. Vedle odpočinku na jedinečných písečných plážích budete mít možnost poznat Ko Chang (Sloní ostrov) ze hřbetu slona, objevit původní rybářské osady skryté mezi netknutými mangrovovými háji nebo navštívit okolní ostrovy a šnorchlovat v průzračně čistém moři národního podmořského parku Ko Rang.

Ubytování: různé

Stravování: polopenze

Doprava: letecky

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Program zájezdu

1. den:odlet z Prahy.
2. den:přílet do královského BANGKOKU, přejezd na ubytování, odpolední prohlídka rušných čtvrtí Bangkoku
3. den:po snídani vyrazíme na projížďku po řece CHAO PRAYA, navštívíme překrásné bangkokské chrámy - WAT PHO s gigantickým ležícím Buddhou (46 m délka), CHRÁM SMARAGDOVÉHO BUDDHY (Woat Phra Kaeo) v Královském palácovém komplexu a chrám WAT TRAIMIT s největším Buddhou na světě (5,5 tuny). Projdeme se ČÍNSKÝM MĚSTEM, kde ochutnáme místní speciality na tradičních tržištích. Večerní toulání rušnými uličkami ve čtvrti KHAO SAN.
4. den:
5. den:snídaně, přelet do města TRAT a přejezd lodí na ostrov KO CHANG, ubytování a relaxace na krásných písečných plážích, večeře.
6. den:snídaně, celodenní odpočinek u moře, šnorchlování, po večeři možnost okusit místní noční život na HAT SAI KHAO (pláži bílých písků).
7. den:snídaně, relaxace na pláži, návštěva BAN KWAN ELEPHANT CAMP - možnost projížďky na slonech v ostrovní džungli s následným krmením a koupáním těchto majestátních obrů v řece, večeře.
8. den:snídaně, celodenní výlet kolem ostrova KO CHANG, návštěva rybářských osad ukrytých v mangrovových porostech ve východní části ostrova, procházka k nádherné vodní kaskádě NAM TOK THAN MAYOM, jedinečné výhledy na hornatý ostrov prorostlý neprostupnou džunglí, zahlédneme krevetové farmy a navštívíme oblasti, kde místní pěstují gumovníky, duriany, mangostany, ananasy a kokosové ořechy, večeře.
9. den:snídaně, pohoda na pláži, fakultativně výlet lodí na okolní ostrovy se šnorchlováním v národním podmořském parku KO RANG s úžasnou viditelností a pestrým podmořským životem, večeře.
10. den:snídaně, výlet do místní džungle na překrásný vodopád NAM TOK KHLONG PHLU, lenošení u moře, šnorchlování, večeře.
11. den:odlet do Bangkoku a zpět do ČR.
12. den:přílet do Prahy.


Podobné zájezdy v této destinaci

43 990 Kč
Základní cena od 43 990 Kč

To nejlepší z Bangkoku + SPANÍ NA ŘECE KWAI + KOUPÁNÍ NA OSTROVĚ PHUKET (letecky

FirstMinute
Thajsko
Exotická vůně dálek… Hmm… Objevte s námi Thajsko – zemi, kde se panenská příroda snoubí s okouzlujícími chrámy a nádhernými plážemi. Bangkok vám jednoduše nedá spát, thajskou masáž si dopřát musíte, spaní v plovoucím hotelu jen tak někde nezažijete a slunění na ostrově Phuket není nikdy dost. Koktejl…
termín: 30.11.2019 délka: 11 dní
49 290 Kč
Základní cena od 49 290 Kč

Chams House, Ko Kood

LastMinute
Thajsko, Bangkok
Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok příjemný a osvědčený hotel leží v centru Bangkoku ve čtvrti Pratu Nam v pěší dostupnosti (cca 50 m) metra – zastávka Makkasan. Hotel nabízí 660 pokojů. V základní nabídce jsou pokoje superior., Vybavení restaurace (nonstop) s thajskou i mezinárodní kuchyní, pekárna…
termín: 26.01.2019 délka: 15 dní
60 390 Kč
Základní cena od 60 390 Kč

Holiday Inn Resort, Phi Phi

LastMinute
Thajsko, Bangkok
Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok příjemný a osvědčený hotel leží v centru Bangkoku ve čtvrti Pratu Nam v pěší dostupnosti (cca 50 m) metra – zastávka Makkasan. Hotel nabízí 660 pokojů. V základní nabídce jsou pokoje superior., Vybavení restaurace (nonstop) s thajskou i mezinárodní kuchyní, pekárna…
termín: 26.01.2019 délka: 15 dní

Nabízí

CK Poznání s.r.o.

CK Poznání s.r.o.

Palackého třída 2744
53002 Pardubice
telefon: 466535401

Poptat tento zájezd

Další nabídka v této destinaci

Aktuální počasí

Chiang Mai 29 °C
Chon Buri 32 °C
Don Muang 31 °C
Hua Hin 30 °C
Khon Kaen 31 °C
Phuket 33 °C
Rayong 31 °C
Trang 33 °C
Udon Thani 31 °C

Základní informace

Thajsko

Thajsko
Hlavní město: Bangkok
Počet obyvatel: 60 070 400
Měna: THB
Rozloha: 513,998 km2

Místopisy

  • Severní Thajsko

    Turistická oblast Severní Thajsko sousedí s Barmou a Laosem a také s thajskými oblastmi Centrální pláně a Isaan. V Severním Thajsku se nachází např. město Chiang Mai, známé…

  • Centrální pláně

    Oblast Centrální pláně, nebo také Centrální Thajsko, se nachází ve střední části Thajska. Jedná se o nekonečné pláně, které vévodí obří městské aglomeraci Bangkok.

zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://thajsko.vasezajezdy.cz/zajezdy/thajsko-ko-chang-pohoda-na-slonim-ostrove-483092/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://thajsko.vasezajezdy.cz