THAJSKO 55+ Pobytový zájezd a Bangkok

cena od 45 900 Kč termín: 26.01.2019 délka: 16 dní (zájezd č. 454798)

16 - denní zájezd

Poloha: Na co se můžete těšit v Thajsku * Odpočinek na jedněch z nejkrásnějších pláží světa * Ideální poloha  našeho hotelu  přímo u pláže a zároveň poblíž hlavního města * Nevšední zážitky a odlišná asijská kultura * Bohatá nabídka  výletů  včetně 3 denní prohlídky Bangkoku při zpáteční cestě * Nadstandardní delegátskou péči po celou dobu zájezdu s doprovodem z Prahy
THAJSKO - pobytový zájezd ostrova Lanta - Perla Andamanského moře a Bangkok
Začněte rok 2019 netradičně a v teple! Zanechte zimu, plískanice i smog na chvíli doma a odleťte s námi do Thajska. Najdete tu nejen  jedny z nejkrásnějších pláží světa , ale i jedinečnou asijskou kulturu a neobyčejně krásnou přírodu.
 
Na závěr zájezdu vás čeká  třídenní prohlídka Bangkoku . Poznáte jeho každodenní život, kam patří životem pulsující ulice i překrásné buddhistické chrámy. Domů se pak vrátíte odpočinutí, prohřátí sluncem a plní výjimečných zážitků.
  Ostrov Koh Lanta
Ostrov Lanta je jeden z posledních nedotčených přírodních rájů v Andamanském moři. Právě sem se z tradičních, někdy hekticky přeplněných, letovisek v oblasti (Krabi, Phuket, Phi Phi) vydávají milovníci autentického prostředí a prostého života místních obyvatel.Na ostrově žije asi 10 000 obyvatel.
Donedávna byla Lanta zcela mimo pozornost turistického průmyslu, ale dnes tu již najdete více než 100 hotelů a resortů. Ostrov měří na délku asi 30 km a na šířku asi 6 km. Vnitrozemí tvoří plantáže kaučukových stromů, které pokrývají i úbočí páteřního horského hřebenu, západní pobřeží pak lemují překrásné nedotčené plážedostupné po jediné silnici.  
Proč s námi?
Náš delegát se o Vás bude starat od samého začátku a po celou dobu pobytu Vám bude k dispozici.
Nemusíte mít strach, že něco nezvládnete, někde zabloudíte, nedomluvíte se.
Užijete si pobyt na jednom z nekrásnějších ostrovů jižního Thajsko s ubytováním přímo u pláže a budete mít možnost poznat i jeho okolí při některém z našich fakultativních výletů.

Pláž: písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře
vstup na pláž přímo z rezortu Nakara Long Beach

Poznámka :
Minimální počet účastníků zájezdu: 20
Změna hotelu vyhrazena.
CK si vyhrazuje právo na zvýšení ceny zájezdu z důvodu zvýšení ceny letenky či letištních poplatků.
Upozorňujeme, že doba platnosti pasu musí přesahovat dobu pobytu minimálně o 6 měsíců!

Minimální záloha :
  AKCE  záloha 5 000 Kč / osoba (při nákupu do 31. 8. 2018)

Ubytování: hotel

Vybavení :
Exotický hotelový resort Nakara Long Beach leží přímo u písčité pláže Long Beach a je obklopený krásnou tropickou zahradou se vzrostlými kokosovými palmami. Je zároveň ideálním výchozím bodem pro fakultativní výlety po okolních ostrovech.
V hotelu Nakara Long Beach Resort  naleznete toto vybavení a servis:
nonstop recepce
restaurace s thajskou a mezinárodní kuchyní
bar
venkovní bazén s lehátky
tradiční thajské masáže (za poplatek)
služba praní (za poplatek)
internet ve společných prostorách zdarma
1x denně zdarma doprava do města Saladan
společenská místnost pro 80 osob
zahrada
pláž

Hotelové bungalovy jsou postaveny z přírodních materiálů tak, aby ideálně zapadly do krásného prostředí okolní zeleně a navodily pohodovou atmosféru pro vaší dovolenou. Při usínání vás bude doprovázet šumění moře.
Vybavení pokoje:
balkon
kabelová TV
trezor
minilednička
koupelna s WC
klimatizace

Stravování: snídaně

Doprava: letecky

Tento zájezd již nenabízíme.

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Program zájezdu

1. den:odlet PRAHA – KRABI Sraz 2 hodiny před časem odletu na letišti Václava Havla Praha (místo a přesný čas bude upřesněn v pokynech k zájezdu). Odlet letadlem společnosti  Qatar Airways  na Krabi s přestupem v Dauhá.   2. den: přílet KRABI – ostrov LANTA Transfer z letiště a ubytování v odpoledních hodinách. Po zbytek dne si můžete užít osobního volna a prvního koupání v Andamanském moři.   3. den – 12. den: ostrov LANTA Vaše dovolená je v plném proudu a na vás čeká záplava dnů plných odpočinku a koupání na vyhlášené pláži  Long Beach , nebo také aktivní poznávání tohoto báječného ostrova. O společných fakultativních výletech vás bude na místě informovat delegát. Sami se můžete vypravit například do blízkého hlavního města  Saladan , které nabízí všechna lákadla života v Thajsku na jednom místě.   13. den: odlet KRABI – BANGKOK Po snídani vás čeká transfer na letiště a vnitrostátní let do Bangkoku. Následuje příjezd do hotelu a ubytování. Po zbytek dne budete mít osobní volno. Pro zájemce je připravena společná procházka a první seznámení s Bangkokem. Vydáte se do proslulé uličky  Khao San Road , která ve dne i v noci tepe životem. Budete moci ochutnávat delikatesy thajské kuchyně, nebo se ještě naposledy svěřit do rukou šikovných thajských masérů.   14. den: BANGKOK  Po snídani se vydáte na celodenní prohlídku Bangkoku. Projdete Královskou cestou k  chrámovému komplexu Wat Saket  nacházejícího se přímo v centru Bangkoku společně se  Zlatou horou  (Golden Mountain) na jejímž vrcholku je překrásný výhled na uspěchané bangkocké město. Nabídneme vám pohled na „opravdový“ Bangkok bez příkras. S námi zažijete klasické thajské cestování místními dopravními prostředky jako je loďka po zdejších kanálech, nadzemní dráha nebo metro, které nás zavezou do moderních a nejluxusnějších čtvrtí Bangkoku  Siam  a  Silom  i k bangkockému vlakovému  nádraží Hua Lamphong . Poté navštívíme  chrám Zlatého Buddhy , Wat Traimit, s 3 metry vysokou a 5,5 tun těžkou sochou Buddhy z ryzího zlata. Na závěr navštívíte  Čínskou čtvrt , kde Vám budou oči přecházet z množství rozmanitého zboží, které se na místních tržnicích prodává.   15. den: BANGKOK – odlet do PRAHY Poslední  den v Thajsku zahájíte procházkou. Uvidíte  park Sanam Lunang , okolí současného  Královského paláce ,  řeku Chao Praya  s výhledem na  bývalý Královský palác Wat Arun  a především navštívíte jeden z nejstarších bangkockých chrámů,  chrám ležícího Buddhy  Wat Pho. Po prohlídce následuje osobní volno. Transfer na letiště v Bangkoku ve večerních hodinách a odlet letadlem společnosti  Qatar Airways  do Prahy s přestupem v Dauhá.   16. den: přílet do PRAHY Přílet do Prahy.


Podobné zájezdy v této destinaci

57 990 Kč
Základní cena od 57 990 Kč

Phi Phi Bay View Resort, Phi Phi

Thajsko, Ko Lanta
Royal Lanta Resort ***, Ko Lanta tento velice příjemný hotel je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Je obklopen bujnou tropickou zahradou. Leží na pláži Klong Dao. Hotel se skládá z dvoupatrových pavilónů, z kterých je výhled do zahrady nebo okolní přírody. Nabízí 48 pokojů, v základní nabídce…
termín: 23.03.2019 délka: 15 dní
59 990 Kč
Základní cena od 59 990 Kč

Holiday Inn Resort, Phi Phi

Thajsko, Ko Lanta
Cha-da Beach Resort & Spa ****+, Ko Lanta velmi příjemný hotelový areál leží přímo u pláže Klong Dao. Je tvořen stylovými moderními pavilóny, jež jsou situovány kolem bazénu a v tropické zahradě. Hotel má 196 pokojů, základní kategorií ubytování je silver grand suite. Za příplatek možno ubytování v…
termín: 23.03.2019 délka: 15 dní
60 990 Kč
Základní cena od 60 990 Kč

Phi Phi Cabana Resort, Phi Phi

Thajsko, Ko Lanta
Lanta Sand Resort ****, Ko Lanta velmi kvalitní resort se nachází na západním pobřeží ostrova Ko Lanta, na pláži Phra Ae. V hotelu je celkem 78 pokojů, suit a vilek. V základní nabídce jsou vily deluxe, na vyžádání za příplatek jsou možné vily přímo u pláže, pokoje se vstupem do bazénu, případně rodinné…
termín: 23.03.2019 délka: 15 dní

Nabízí

Delfín travel s.r.o.

Delfín travel s.r.o.

Biskupská 1754/3
11000 Praha
telefon: 277775909

Zájezd již není v nabídce

Další nabídka v této destinaci

Aktuální počasí

Chiang Mai 29 °C
Chon Buri 32 °C
Don Muang 31 °C
Hua Hin 30 °C
Khon Kaen 31 °C
Phuket 33 °C
Rayong 31 °C
Trang 33 °C
Udon Thani 31 °C

Základní informace

Thajsko

Thajsko
Hlavní město: Bangkok
Počet obyvatel: 60 070 400
Měna: THB
Rozloha: 513,998 km2

Místopisy

  • Severní Thajsko

    Turistická oblast Severní Thajsko sousedí s Barmou a Laosem a také s thajskými oblastmi Centrální pláně a Isaan. V Severním Thajsku se nachází např. město Chiang Mai, známé…

  • Centrální pláně

    Oblast Centrální pláně, nebo také Centrální Thajsko, se nachází ve střední části Thajska. Jedná se o nekonečné pláně, které vévodí obří městské aglomeraci Bangkok.

zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://thajsko.vasezajezdy.cz/zajezdy/thajsko-55-pobytovy-zajezd-2017-454798/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://thajsko.vasezajezdy.cz