Grand Tour Thajskem

cena od 54 990 Kč termín: 01.11.2019 délka: 12 dní (zájezd č. 510164)

12 - denní zájezd

Chiang Rai • Golden Triangle • Chiang Mai • Lamphun • Lampang • Sukothai • Ayutthaya • Kanchanaburi • Nakhon Pathom • Bangkok

Změna vyhrazena: Změna programu vyhrazena.

Min. počet účastníků: 15

Ubytování: hotel

Stravování: vlastní

Doprava: letecky

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Program zájezdu

1. den:odlet z Prahy do Chiang Rai s přestupy.
2. den:po příletu transfer do hotelu, ubytování. Dle letových časů a příletu možnost procházky starým městem, návštěvy nočního bazaru. Nocleh v Chiang Rai.
3. den:snídaně, prohlídku začneme památníkem krále Mangrai na cestě do muzea místních kmenů s "dlouhými krky". Dále budeme pokračovat do místních vesnic kmenů Yao a Akha. Návštěva malého města Mai Sai s rušným trhem, dále se dostaneme do centra tzv. Zlatého trojúhleníku, kde se střetávají hranice Thajska, Laosu a Barmy. Po obědě pokračování do Chiang Sean , návštěva chrámu Wat Phra That Chom Kitti , na který musíte vystoupat 350 schodů. Návrat zpět do Chiang Rai na nocleh.
4. den:po snídani odjezd směrem do Chiang Mai . Jižně do Chiang Rai zastávka u chrámu Wat Rong Khun, který byl postaven v roce 1990. Je známý svým bílým exteriérem a zrcadly a jeho odlesky řadí chrám k nejkrásnějším v Thajsku. Wat Phra That Doi Suthep - z chrámu na vrcholu se vám naskytnou krásné výhledy do okolní krajiny a na město, ale musíte vystoupat 309 schodů nebo použít lanovku. Projížďka lodí a zakončení cesty ochutnávkou tradičních khao soi (curry nudle) a představení klasických tanců. Krátká procházka místním trhem s květinami a ovocem, návrat do hotelu.
5. den:po snídani návštěva sloní rezervace v provincii Chiang Mai, místo se nachází uprostřed pralesa a nabízí pohled do života slonů uprostřed jejich přirozeného prostředí. Oběd v místní restauraci. Pokračování do Chiang Mai a prohlídka starobylého centra, které je dodnes obehnáno hradbami a příkopy. Prohlídka Wat Suan Dok , pokračování prohlídkou Wat Phra Sing ve starém městě (komplex více než 60 budov) a na závěr Wat Chedi Luang v samotném centru města. Večer fakultativně (za příplatek) tradiční večeře. Nocleh v Chiang Mai.
6. den:snídaně, prohlídka Wat Phra That Hariphunchai - zlatého chrámu, historický chrám Waht Phra That Lampang Luang. Po obědě přejezd do historického parku Sukhothai, prohlídka parku, místa, kde se nacházelo první královské město Siamu. Nocleh v Sukhothai.
7. den:: snídaně, na začátku dne se podělíme o jídlo s místními buddhisty, kteří zahajují své ranní modlitby. Přejezd jižně na oběd do Chai Nat. Cestou z oblasti Sukhothai do Ayutthaye budete moci obdivovat, jak bylo rozsáhlé království Siamu. Příjezd do Ayutthaye, bývalého královského města Siamu, návštěva chrámu Wat Phra Si Sanphe t, Viharn Phra Mogkol Bophit, ruiny chrámu Wat Phra Mahathat se známou sochou Budhy. Nocleh v Ayutthaye.
8. den:: po snídani přejezd do Kanchanaburi, klidného města na řece Kwai, most přes řeku stavěli zajatci během 2. světové války, návštěva válečného muzea. Odpoledne volno, možnosti dalších prohlídek. Nocleh v Kanchanaburi.
9. den:po snídani odjezd z Kanchanaburi do Nakhon Pathom , prohlídka 127 m vysoké stúpy Phra Pathommachedi , pokračování do Damneoen Saduak a návštěva plovoucího trhu, bez kterého by návštěva Thajska nebyla kompletní. Rozličné zvuky, vůně, ovoce, květiny a jídlo ve vás zanechají nezapomenutelný zážitek. Pokračování cesty do Bangkoku, ubytování v hotelu a nocleh v Bangkoku.
10. den:: snídaně, celodenní prohlídka Bankgoku : začneme prohlídkou královského paláce s řadou chrámů (Wat Phra Gaew, chrám Smaragdového Budhy, Wat Po, Wat Traimit se zlatým Budhou). Na cestě zpět budeme mít možnost vidět řadu dalších budov jako je Národní muzeum, Památník demokracie, stadion thajského boxu, Parlament House. Večer doporučujeme (fakultativně) tradiční thajskou večeři na lodi a projížďku po kanálech Bangkoku s vyhlídkou na Wat Arun a Grand Palace. Návrat do hotelu.
11. den:: snídaně, volný program, dle letových časů transfer na letiště a odlet zpět do Prahy (s přestupy).
12. den:: přílet do Prahy.


Podobné zájezdy v této destinaci

66 990 Kč
Základní cena od 66 990 Kč

Jamahkiri Spa & Resort, Ko Tao

Thajsko, Bangkok
Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok příjemný a osvědčený hotel leží v centru Bangkoku ve čtvrti Pratu Nam v pěší dostupnosti (cca 50 m) metra – zastávka Makkasan. Hotel nabízí 660 pokojů. V základní nabídce jsou pokoje superior., Vybavení restaurace (nonstop) s thajskou i mezinárodní kuchyní, pekárna…
termín: 23.03.2019 délka: 15 dní
44 280 Kč
Základní cena od 44 280 Kč

Mai Holiday by Mai Khao Lak

Thajsko, Khao Lak
Poloha: klidné prostředí, obklopené zelení, cca 15 minut jízdy do centra Khao Laku, cca 1 hod a 30 minut na letiště v Phuketu, 2 hod. jízdy do centra Phuketu. Vybavení: recepce, restaurace, bar u bazénu, 1x bazén, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži, SPA centrum, fitness centrum, zdarma shuttle…
termín: 29.03.2019 délka: 8 dní
42 990 Kč
Základní cena od 42 990 Kč

To nejlepší z Bangkoku + KANCHANABURI + KOUPÁNÍ NA OSTROVĚ PHUKET (letecky z Pra

FirstMinute
Thajsko
Když se řekne Thajsko: okouzlující chrámy, skvostné pláže, tyrkysové moře… Představy nestačí – to se musí zažít! Vyrazte se zkušeným průvodcem do země, která vás pohltí svou rozmanitostí. Poznáte lesk a bídu Bangkoku i panenskou přírodu v Kanchanaburi. Poznáte místní zvyky, ochutnáte vynikající kuchyni…
termín: 22.11.2019 délka: 11 dní

Nabízí

FIRO-tour a.s.

FIRO-tour a.s.

Národní 37/38
11000 Praha
telefon: 221966966

Poptat tento zájezd

Další nabídka v této destinaci

Aktuální počasí

Chiang Mai 29 °C
Chon Buri 32 °C
Don Muang 31 °C
Hua Hin 30 °C
Khon Kaen 31 °C
Phuket 33 °C
Rayong 31 °C
Trang 33 °C
Udon Thani 31 °C

Základní informace

Thajsko

Thajsko
Hlavní město: Bangkok
Počet obyvatel: 60 070 400
Měna: THB
Rozloha: 513,998 km2

Místopisy

  • Severní Thajsko

    Turistická oblast Severní Thajsko sousedí s Barmou a Laosem a také s thajskými oblastmi Centrální pláně a Isaan. V Severním Thajsku se nachází např. město Chiang Mai, známé…

  • Centrální pláně

    Oblast Centrální pláně, nebo také Centrální Thajsko, se nachází ve střední části Thajska. Jedná se o nekonečné pláně, které vévodí obří městské aglomeraci Bangkok.

zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://thajsko.vasezajezdy.cz/zajezdy/grand-tour-thajskem-510164/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://thajsko.vasezajezdy.cz